Transport międzynarodowy
Transport krajowy
Transport krajowy

Przeprowadzki Anglia Polska - Polska Anglia. Bezpiecznie, terminowo i tanio

Firma Szybka Spedycja zajmuje się również przeprowadzkami. Usługa ta nie jest objęta standardowym cennikiem, a jej wycena odbywa się po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym. W czasie rozmowy Klient zostanie poinformowany o specjalnych rabatach cenowych dostępnych dla tego typu zlecenia.

Posiadamy auta, które mogą przewozić towar o gabarytach:
10 m3 - 30m3 - do 3,5 t i powyżej 3,5 t i TIR

Cena przeprowadzki waha się od £350 do £500
Termin przeprowadzki jest możliwy w każdym dniu tygodnia.
Termin oraz cena są ustalane indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Problem jakim są przeprowadzki z Anglii do Polski, może być łatwo rozwiązany, jeśli skorzystają Państwo z profesjonalnej firmy transportowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transport Anglia Polska. Naszym dużym atutem jest tabor składający się z wyłącznie nowych samochodów, przeszkoleni kierowcy i wysoka jakość świadczonych usług. To wszystko wpływa na gwarancję bezpieczeństwa i zadowolenia z naszych usług. Jesteśmy firmą transportową, która obsługuje przeprowadzki Anglia - Polska każdej wielkości. Od niewielkich zleceń osób prywatnych, poprzez duże zamówienia na kompletne wyposażenie biur, firm, sklepów i hal produkcyjnych. Nasz sprzęt jest utrzymywany w niezawodnym stanie, dzięki czemu w każdej chwili jest gotów do przewiezienia największych ładunków. Profesjonalizm naszych kierowców spotyka się z uznaniem wszystkich Klientów, którzy chętnie polecają naszą firmę swoim znajomym.

Dołącz do grona zadowolonych klientów, dla których przeprowadzki z Polski do Anglii nie wiązały się z najmniejszymi kłopotami i problemami, a tylko wygodą, bezpieczeństwem i punktualnością.