Transport międzynarodowy
Transport krajowy
Transport krajowy

Spedycja

Szybka Spedycja

Borowski to rewolucyjne podejście do współpracy z kontrahentami w dziedzinie spedycji. Budowa pozytywnych relacji, wnikanie w rzeczywiste potrzeby zleceniodawcy i proponowanie zoptymalizowanej oferty to główne założenia działalności spedycyjnej. Dochodzące do tego atrakcyjne ceny i szerokie możliwości sprawiają, że klienci chętnie do nas wracają.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowany zespół pracowników, który gotowy jest świadczyć usługi o najwyższym standardzie. Kompetentny personel w ramach świadczonych usług zajmie się doborem najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych i dogodnej opcji przesłania towaru, aby Państwa produkt bezpiecznie trafił do celu. 

Nie tylko przewóz

Działalność transportu krajowego i zagranicznego nie polega jedynie na dostarczeniu towarów z punktu A do punktu B. Skuteczna spedycja jest objęta całą masą obostrzeń prawnych. Wiąże się też z ekonomicznym planowaniem przejazdów i doborem odpowiedniego taboru, aby zminimalizować koszty. Posiadając odpowiednie doświadczenie nasza firma spedycyjna służy pomocą na każdym etapie planowania spedycji.

Przygotowywanie dokumentów

Poszczególne produkty i towary wymagają uzyskania odpowiednich dokumentów. Aby uniknąć niepotrzebnych przestojów podczas dostawy towarów czy w trakcie realizacji usługi niezwykle ważne jest ich skompletowanie przed zleceniem przewozu. Jest to szczególnie istotne przy transporcie międzynarodowym. Przepisy obowiązujące w poszczególnych krajach mogą się bowiem różnić.

Ponieważ czujemy się odpowiedzialni za naszych kierowców, przewożone towary i tabor, pomagamy załatwić wszelkie formalności związane ze spedycją towarów.

Planowanie trasy

Większości z naszych klientów zależy na czasie i niskich kosztach. Oba te czynniki są zależne od dobrego planowania. Trzeba wiedzieć, że:

  • Nie zawsze najkrótsza trasa jest najlepszą
  • Koszt jest zależny od wielu czynników, w tym stopnia wykorzystania przestrzeni załadunkowej.

Szybka spedycja może oczywiście wiązać się z transportem w linii prostej. Dzięki dużej różnorodności w naszej flocie, zawsze jesteśmy w stanie dobrać najlepszy pojazd. Przy mniejszych zamówieniach często opłaca się skorzystać z punktów przeładunkowych, aby zminimalizować koszty.

Niezależnie od wszystkiego, to my martwimy się tym jak najlepiej pokonać wyzwania związane z planowaniem. Państwo cieszą się niską cena i szybką dostawą.

lata doświadczeń gwarancją sukcesu

Doświadczenia buduje się z biegiem czasu. Ponieważ transport i spedycja są dla nas chlebem powszednim możemy zaoferować najlepsze rozwiązania w tej dziedzinie. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów i uzyskaniu odpowiedzi na nurtujące pytania. Doświadczeni spedytorzy doradzą Ci w trudnych kwestiach branży spedycyjnej i transportowej.

Nie musisz mieć doświadczenia w tej dziedzinie, aby zorganizować przewóz towarów. Wystarczy nakreślenie problemu poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. Spedycja i wszystko co się z nią wiąże pozostanie naszym zadaniem.