Transport międzynarodowy
Transport krajowy
Transport krajowy

TRANSPORT KRAJOWY

TRANSPORT KRAJOWY 

Uzupełnieniem oferty Szybkiej Spedycji w zakresie przewozu jest transport krajowy i międzynarodowy. Usługa ta już dawno nie wiąże się jedynie z załadunkiem, dostarczeniem i rozładunkiem towarów. Aby wspomóc Państwa biznes wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując wysoki stopień elastyczności i optymalne planowanie przewozów. 

Zachęcamy do dołączenia do grona naszych Partnerów, których zawsze chętnie słuchamy w celu poznania ich rzeczywistych potrzeb. Relacje partnerskie pomagają nam sprawnie dostosować ofertę do klienta. 

DOSTĘPNE ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE

Firma oferuje nowoczesny i doskonałej jakości tabor dostosowany do przewozu różnorodnych produktów. Wśród zakupionych pojazdów znajdują się między innymi:

  • Firana Mega o ładowności 24 ton
  • Firana 13,6 o podobnej ładowności
  • Izoterma z windą o udźwigu 5,5 tony
  • Plandeka DMC o ładowności 1,5 tony.

Tak zróżnicowane samochody pozwalają na dużą elastyczność oferty. Możemy przewozić duże i małe ilości towarów, a także te, które wymagają specjalnych warunków chłodniczych.

 

CZAS DOSTAWY

Każdy przedsiębiorca rozumie jak cenny dzisiaj jest czas. Każda minuta, godzina i dzień opóźnienia mogą oznaczać straty dla firmy. Dlatego krajowy transport całopojazdowy i drobnicowy, którym się zajmujemy cechuje się punktualnymi podjęciami i dostawami. Dzięki czemu jest to możliwe?

Punktualność jest cechą wypracowaną przez lata. Tylko doświadczeni spedytorzy potrafią przewidzieć ewentualne trudności na linii dostawy i uwzględnić je podczas planowania trasy i dystrybucji. Posiadając takie doświadczenie unikamy niespodzianek, a jeśli się pojawią podczas transportu, szybko reagujemy.

Bezpieczeństwo towaru i monitoring transportu

Bezpieczeństwo towaru jest zależne od kilku czynników:

  • Sprawnej floty
  • Umiejętności kierowców
  • Zabezpieczenia ładunku
  • Prawidłowego planowania.

Bezpieczeństwo wykonywanego zlecenia w zakresie transportu zapewniają najlepsi, doświadczeni kierowcy. Są oni regularne szkoleni i uczulani na wszelkie możliwe trudności. Dysponują w pełni sprawnymi pojazdami, a wszelkie sygnały świadczące o usterkach na bieżąco są sprawdzane. 

Transport krajowy obejmuje swym zasięgiem teren całej Polski. Dzięki zastosowaniu systemu śledzenia i kontroli pojazdów GPS mamy możliwość śledzenia przebiegu transportu na ekranie naszych komputerów.

Ponadto przewożone przez nas ładunki są ubezpieczone. Po stronie zleceniodawcy nie istnieje zatem żadne ryzyko.

 

SZYBKA SPEDYCJA – DOBRY WYBÓR DLA TWOJEJ FIRMY

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad tym komu zlecić transport krajowy, polecamy swoje usługi. Nie istnieje miejsce w kraju, do którego nasi kierowcy by nie dotarli. Jesteśmy w stanie zorganizować przewóz zarówno mniejszych ilości towarów, jak i realizacje dużych zleceń. 

Szczególnym punktem oferty mogą być przewozy międzynarodowe i przeprowadzki szerzej opisane w innych zakładkach na naszej stronie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy śmiało kierować je do naszej obsługi. Można to zrobić telefonicznie lub mailowo. Dostępny jest również formularz kontaktowy.