Transport międzynarodowy
Transport krajowy
Transport krajowy

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY 

Duże możliwości jakie daje handel międzynarodowy i otwarte granice, powodują, że wiele firm decyduje się na sprzedaż towarów za granicę. Aby to ułatwić nasza firma oferuje elastyczny transport krajowy i międzynarodowy. Rozwiązanie to może pozwolić dotrzeć Tobie do jeszcze większej ilości klientów na rynku zagranicznym. 

Nowoczesne środki transportu, którymi dysponuje SZYBKA SPEDYCJA zapewniają bezkolizyjny przewóz. W skład floty wchodzą najnowocześniejsze i niezawodne samochody posiadające certyfikaty EURO 6. Do dyspozycji Klientów firma oddaje szeroki asortyment naczep dostosowanych do każdego produktu.

 

SZYBKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Profesjonalna i błyskawiczna realizacja przyjętych zleceń transportowych możliwa jest dzięki: 
  • stałej dostępności taboru, 
  • szybkiej reakcji na zamówienie,
  • wysokiej elastyczności firmy. 
Czynniki te sprawiają, że nasza oferta jest konkurencyjna. Słowo „opóźnienia” jest nam obce, a jego miejsce zajmuje szybkość i precyzja. Poza wymienionymi elementami, niebagatelną rolę w sprawnym transporcie i obniżeniu jego kosztów, odgrywa planowanie, które jest nieodłącznym elementem działalności naszej firmy.

Wszystkie samochody wyposażone są standardowo w system nawigacji satelitarnej GPS. Rozwiązanie to stosowane jest także dla usług transportu krajowego, dając Klientom możliwość kontroli oraz śledzenia wykonywanego zlecenia. Tym samym podnosi znacznie bezpieczeństwo świadczonych usług. 

 

PRZEPROWADZKI W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

Bywa, że poszczególne osoby, rodziny lub całe przedsiębiorstwa postanawiają przenieść się za granicę. Nasza firma posiada w tym duże doświadczenie. Jesteśmy gotowi pomóc w przeprowadzce zarówno z Polski jak i do Polski. W zależności od ilości dobytku możemy podstawić właściwy pojazd. 
Pomogliśmy już wielu osobom, a także licznym firmom transportując ich dobra. W granicach nakreślonych przez prawo krajowe i międzynarodowe nie istnieją dla nas ograniczenia w przewozie towarów, niezależnie czy chodzi o dobytek domowy czy całego przedsiębiorstwa.
Ludzie, którzy za tym stoją…
Szybka Spedycja Borowski to nie tylko doskonała, nowoczesna flota. To przede wszystkim ludzie, którzy pracują dla Państwa dobra. W skład wykwalifikowanego personelu wchodzą:
  • logistycy
  • spedytorzy 
  • kierowcy
i wielu innych, którzy często pracują w cieniu, aby zadbać o najwyższą jakość oferowanych usług.

ZLECENIA STAŁE I JEDNORAZOWE

Zgodnie z polityką firmy nie istnieją zbyt mali klienci. Oferujemy to co najlepiej potrafimy, czyli transport krajowy i międzynarodowy dla każdego. Jeśli poszukujesz jednorazowo przewoźnika, zachęcamy do kontaktu. Wierzymy, że po skorzystaniu z naszej usługi chętnie wrócisz do nas, jeśli zajdzie taka potrzeba. 
Podobnie osoby, które szukają firmy spedycyjnej do realizacji zleceń stałych, mogą się do nas śmiało zwracać z zapytaniem ofertowym. Z pewnością będziemy mogli przedstawić korzystną ofertę, uwzględniającą wielkość zamówienia i stosowne rabaty za stałą współpracę. Wszelkie dane kontaktowe są podane u dołu strony.